Warning: file_put_contents(wp-fastest-cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/dehaasis/public_html/avrupasutesisati.com/wp-content/themes/Avrupa-Tesisat/functions.php on line 97
Tıkanıklık Açma - İstanbul Su Tesisatçısı

Tıkanıklık AçmaEvlerde ve iş yerlerinde çoğu zaman lavabo veya pimaş tıkanıklığına rastlanmaktadır. Herhangi bir sebepten dolayı oluşan bu tıkanıklık sonucunda kişiler büyük sorunlar yaşamaktadır. Tıkanan giderlerin açılması için mutlaka profesyonel bir hizmetin alınması gerekir. Bu doğrultuda firma olarak tıkanıklık açma hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Lavabo boruları yemek artıkları, çay posası, saç veya kıl gibi atıklar gibi sebeplerden dolayı tıkanmaktadır. Bunun dışında lavabo atık su borusunun yanlış eğimde olması veya yanlış tesisat malzemelerinin kullanılmış olması da lavabo tıkanıklığına sebep olmaktadır. Lavabodan yavaş giden su bu durum ilk belirtisidir. Çoğu zaman lavabolar bu nedenlerden dolayı hiç akmamakta ve taşmaktadır.

Lavabo tıkanıklığında evlerde uygulanacak birkaç farklı yöntem bulunmaktadır. Ancak bu yöntemler çoğu zaman bir işe yaramamaktadır. Özellikle tıkanıklığa sebep olan cismin derinlerde olması sebebiyle mutlaka profesyonel hizmete ihtiyaç duymaktadır. Bu anlamda Avrupa Su Tesisatı olarak lavabo tıkanıklığı hizmetleri vermekteyiz. Lavaboların tıkanıklığında uygulanacak en etkili yöntem tarafımızdan sağlanmaktadır. Kameralı lavabo tıkanıklığını açma çalışmamız şu şekilde yapılmaktadır:

Mutfak Tıkanıklığı Açma Hizmetleri

Evlerde en çok tıkanan yerlerden birisi mutfak lavabolarıdır. Özellikle organik atıkların lavaboya atılması tıkanıklığa sebep olmaktadır. Mutfak lavaboların tıkanıklığının sebebi yap ise robot cihazlar kullanılmamaktadır. Bu durumda profesyonel çalışanlarımız yağı temizlemek için basınçlı su ile pimaş yıkama çalışması yapmaktadır. Kanal temizleme cihazı ile yapılabilen bu işlem sayesinde pimaş borularına robot yardımıyla temizleme işlemi yapılmaya başlanır.

Pimaş Neden Tıkanır?

Pimaş boruları pek çok sebepten dolayı tıkanabilmektedir. Lavabolarda meydana gelen pimaş tıkanması bazen tuvaletlerde bazen ise binanın logar borusunda meydana gelmektedir. Bu anlamda pimaş tıkanıklığı sebepleri genellikle şunlardır:

Robotla Pimaş Açma Hizmetleri

Firmamız bu alanda uzman ekipten oluşan bir kadroya sahiptir. Uzman kadromuz ile pimaş tıkanıklığını açma hizmeti vermekteyiz. Bunun için robot cihaz ve kameralı cihazlar kullanılmaktadır. Pimaş boruları bu kameralar ile kontrol edilerek sebep tespit edilmekte ve robot cihazının ucuna uygun aparat takılarak parçalama görevini yerine getirmektedir.

Bununla birlikte tıkanan cisme göre itme, çekme ve aparata dolama gibi işlemler de yapılmaktadır. Böylelikle pimaş tıkanmasına neden olan cisim robot yardımıyla açımı sağlanır ve tıkanıklık sorunu da çözülmüş olur.

Robotla Lavabo Açma Hizmetleri

Firmamız bu alanda uzman ekipten oluşan bir kadroya sahiptir. Uzman kadromuz ile lavabo tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz. Bunun için robotla müdahale etmekteyiz.

Puan Ver
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Average: 5]
Exit mobile version